Телефон гарячої лінії — 0800308300

2000-2023 Надання допомоги біженцям та шукачам притулку в Закарпатській області.

Основною діяльністю фонду було та є надання допомоги біженцям та шукачам притулку в рамках проекту УВКБ ООН - “Надання допомоги біженцям та шукачам притулку в Закарпатській області”, що включає в себе безкоштовну правову, соціо-психологічну та гуманітарну допомогу зазначеній категорії осіб. 

Період виконання - з 2000 р. - по 2023 р.
Цей проект також включав в себе серію міні-проектів щодо інтеграції бенефіціарів проекту. 

Так, протягом 2012 – 2017 рр. УВКБ ООН було надано ряд міні-грантів по програмі самозабезпечення для шукачів притулку та біженців, -

визнаний біженець з Шрі-Ланки отримав допомогу в розвитку власного бізнесу (торгівля чаєм), яким займався не лише в Закарпатській області, а й за її межами.

біженець з Іраку з с. отримав змогу придбати міні-трактор для заняття сільським господарством (с. Кальник, Мукачівського району),

ще один біженець з Іраку (в м. Ужгород) придбав обладнання для переробки деревини та виробництва вугілля,

особа з додатковим захистом з Палестини отримав обладнання для виробів з металу (ковка).

На  території фонду була встановлена та облаштована теплиця, де мешканці ПТРБ вирощували овочі та зеленину для власного споживання. Також тут була облаштована міні-пекарня, де бажаючі проходили кулінарні курси та готували страви національної кухні країни походження. .    

В 2018-2021 рр. УВКБ ООН надавало ще й грантову підтримку в рамках проектів мирного співіснування. Таким чином було облаштовано спортмайданчик для дітей біженців та мешканців мікрорайону де проживають та навчаються бенефіціари, облаштовано комп’ютерний клас в школі де навчаються діти біженці, закуплено медичне обладнання для амбулаторії сімейної медицини м. Мукачево №6, де також проходили лікування бенефіціари проєкту.