Телефон гарячої лінії — 0800308300

Відкриття швейної майстерні жіночої ініціативи «Щирість» в м. Дрогобич Львівської області.

27 грудня 2023 р. в м. Дрогобич Львівської області в Культурному центрі кримських татар по проекту «Захист біженців та шукачів притулку в Закарпатській області», за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні, NEEKA Ukraine та « Право на захист» урочисто відкрили швейну майстерню жіночої ініціативи «Щирість».

В грудні 2023 року першим кроком було планування бізнес-плану та формування плану дій разом з організаціями «Регіон Карпат» та «Право на захист».

В грудні того ж року жінки почали відвідувати приватні курси із швейної майстерності.

Ініціатива «Щирість» постійно проходила робочі зустрічі від організації «Регіон Карпат» NEEKА та «Право на захист».

В 2023 році ініціатива “Щирість” розпочала свою практичну роботу. Приєднались нові жінки ВПО, нас всіх об'єднує любов до навчання, ми навчаємось в програмі по бізнесу.

В 2023 році ініціатива «Щирість» зустрілись на тренінгу в Мукачево Закарпатської області з жінками ГО “Надія на перемогу”, “Добродійні жінки”, “Свалява сівік”, “Шанс на життя”, які надихнула нас на нові ідеї.

В 2024 році ми плануємо проект, який розпочався із власного хобі, швейної справи та швидко переріс у спільноту.

Швейна майстерня стане не просто місцем для творчих зусиль, але і центром активної діяльності. Тут будуть проводитись заходи з обміну ідеями та досвідом. Місто отримало не тільки новий бізнес, але і центр для соціальної взаємодії.