Телефон гарячої лінії — 0800308300

Відкриття Ромського інтеграційного хабу в м. Мукачево 6 лютого 2024 року.

«Ніхто не залишиться осторонь» – урочисте відкриття Ромського інтеграційного хабу в загальноосвітній школі №14 м. Мукачево відбулося 6 лютого 2024 року.

Ця подія стала важливим кроком у розвитку інтеграції та підтримки ромської громади в Україні.

На урочистості присутні були представники місії ООН, серед яких були Координаторка системи ООН в Україні Деніз Браун, заступниця Представниці UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні Карен Вайтінг, а також представники UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні, UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, UNFPA, IOM - UN Migration, UNICEF Ukraine, «Регіон Карпат» NEEKA, місцевої влади, партнерів та ромських організацій. Ця подія відображає важливість співпраці між урядом, міжнародними організаціями та місцевими громадами у підтримці соціальної інтеграції.

Приміщення у дворі школи було відремонтоване фондом «Регіон Карпат» NEEKA та обладнане необхідною технікою, меблями, інтерактивними та наочними матеріалами за підтримки УВКБ ООН.

Це створює комфортні умови для навчання та розвитку дітей з ромської громади.

Крім того, представники місії відвідали інтеграційний хаб "Платформа спільних дій", де проводився тренінг по соціальному підприємництву для представників новостворених громад ВПО. Ця ініціатива спрямована на підтримку розвитку підприємництва серед громад ВПО м. Тячів, м. Свалява, м. Берегово, м. Мукачева, які обговорили стратегію розвитку соціального підприємництва на 2024 рік.

Також зустрілися з дитячим клубом «Пролісок», який порадував своєю творчістю.