Телефон гарячої лінії — 0800308300

NEEKA Ukraine провела івент «Майстер клас – Олійний живопис» в Закарпатті.

NEEKA Ukraine провела івент «Майстер клас – Олійний живопис» в Закарпатті.

2 листопада 2023р. командою Camp Coordination and Camp Management (CCCM) NEEKA Ukraine Закарпаття був проведений івент «Майстер клас – Олійний живопис».

Ця подія перетворилася на справжнє свято мистецтва та творчості. Учасники івенту проявили свою неймовірну обдарованість та творчий потенціал, створюючи унікальні шедеври за допомогою флюїд-арт.

Кожне полотно стало віддзеркаленням індивідуального підходу та виразності кожного учасника. Від абстрактних акумуляцій кольорів до гармонійних переливів та незвичайних текстур - кожна творчість була унікальною.

Результатами майстер-класу були не лише вражаючі творіння, але й емоції, які вони викликали у учасників.

Під час процесу створення, кожен відчував глибоке задоволення та радість від творчості. Цей івент став справжньою творчою терапією для учасників, де вони могли вільно виразити себе через мистецтво.

Майстер-клас надав можливість отримати глибше розуміння техніки флюїд-арт, від найпростіших прийомів змішування фарб до більш складних методів створення ефектів та структур. Учасники здобули нові навички та знання, які можна використовувати у майбутньому.

А наприкінці, звичайно, отримали свої картини в подарунок та пригостилися смачним обідом.

Проект реалізований за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні.